Pomačkané dokumenty? To není příliš estetické. Poradíme, co s tím!

Kolikrát se Vám stalo, že jste šli na důležitou schůzku představit prezentaci nebo podepsat důležitou smlouvu. Určitě hned několikrát. Ale kolikrát se stalo, že zmíněná smlouva byla pomačkačkaná, protože jste ji správně nezabezpečili nebo jste ji prostě neměli v čem přenést? Nespočetněkrát, je to tak? Tento problém má mnoho lidí. Dnes Vám chceme představit řešení, díky kterému se už nikdy před klienty nebudete muset stydět. Chcete vědět, o co jde? Samozřejmě mluvíme o pánských a dámských aktovkách, které nabízí každý internetový obchod s koženou galanterií. Zajímá Vás jaký střih vybrat, abyste byli spokojeni? Přečtěte si článek níže, zajisté Vám pomůže najít odpověď na tuto otázku.

 

Do tašky se musí vejít dokumenty i počítač

Spousta lidí během rozhodování o nákupu nové aktovky myslí pouze na to, aby se do ní vešly všechny důležité dokumenty. Bohužel, musíme říci, že tento postup není úplně správný, protože společně s dokumenty téměř vždy nosíme také přenosný počítač. V dnešní době bez něj snad ani nelze pracovat. A proto vzít to pod úvahu již během výběru tašky. Podívejme se na rozměry – pokud chceme, aby aktovka chránila důležité dokumenty, měla by být minimálně 40 cm široká a 30 cm vysoká. Pamatujte, že úřední dokumenty a smlouvy bývají převážně ve formátu A4.

Pokud jde o notebook, tak zde situace vypadá trochu jinak. Před nákupem dámské nebo pánské aktovky je dobré změřit jeho výšku a také šířku. Ty se od sebe totiž liší, do dokonce i pokud se ukáže, že se vybraná aktovka hodí na dokumenty, v případě počítače to nemusí být úplně pravda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *